Nawadnianie Pól i Sadów

NAWADNIANIE PÓL I SADÓW

Odpowiednie nawodnienie dla smaku i jakości Twoich warzyw i owoców

Woda jest nieocenionym dobrem dla płodów rolnych – warzyw i owoców. Otrzymując ją wraz z mikro- i makroelementami, odpowiednio się rozwijają, rosną oraz wyróżniają się pełnią smaku i wartości odżywczych. System automatycznego nawadniania może okazać się jedynym rozsądnym rozwiązaniem, zapewniającym roślinom dostęp do odpowiedniej ilości wody, pomimo niesprzyjających warunków pogodowych.

Nawadnianie pól i sadów może odbywać się przy pomocy deszczowni, jak również zraszaczy, mikrozraszaczy, linii i taśm kroplujących oraz kroplowników. Przy udziale naszych systemów możliwe jest stworzenie mniej lub bardziej zaawansowanych systemu nawadniania z wykorzystaniem kompensacji ciśnienia i dawkowaniem nawozów, do czego stosuje się specjalne pompy dozujące czy też miksery nawozowe.

Woda, jaką dostarczamy roślinom, musi mieć odpowiednią jakość, a zatem proponujemy różnego rodzaju filtry oczyszczające, jak filtry dyskowe, hydrocyklony i stacje filtrujące. Podczas zakupu nasi eksperci doradzą Państwu najlepsze rozwiązanie, które zapewni Waszym roślinom dogodne nawodnienie wraz z dostarczaniem im odpowiednich składników odżywczych.