O firmie

Automatyczne nawadnianie – sprzedaż i profesjonalne wsparcie

Firma Aqua Gos już od wielu lat wspiera klientów w Polsce i za granicą, dostarczając im nowoczesnych automatycznych systemów nawadniających wiodących producentów, działających na rynku globalnym. Firma istnieje już roku 2012, jednak nawadnianiem zajmujemy się już od 10 lat. Przez pierwsze 4 lata nasza siedziba mieściła się w małym budynku w Osielsku pod Bydgoszczą. Na drodze rozwoju od 2017 roku stacjonujemy w większym i nowocześniejszym budynku. Decyzję o przeniesieniu firmy podjęliśmy w celu usprawnienia obsługi klienta, jak również zwiększenia jakości świadczonych przez nas usług.

Dzięki wiedzy teoretycznej naszych pracowników, którzy swoje wykształcenie inżynierskie mogą potwierdzić odpowiednimi kwalifikacjami, świadczymy usługi z projektowania systemów, jak również ich montażu. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam nawiązać współpracę z firmami zajmującymi się produkcją automatycznych systemów nawadniających, proponującymi nowoczesne i sprawdzone rozwiązania, co nam daje pewność, że oferujemy produkt wysokiej jakości, a naszym klientom, że otrzymuje od nas instalacje będącą długoletnią inwestycją. Potwierdzeniem tego jest rosnąca z roku na rok liczba naszych klientów, którzy darząc nas swoim zaufaniem polecają innym naszą firmę, co jest dla nas największym wynagrodzeniem za wkład i nasze starania.

Więcej informacji o profilu i działalności firmy, znajdziecie Państwo w zakładce Oferta.

 

Co nas wyróżnia:

Doświadczenie

10 lat w branży pozwoliło nam poznać potrzeby naszych klientów, jak również dostosować ofertę do ich potrzeb. Systemy nawadniania nieustannie się rozwijają, a nasza wiedza oraz doświadczenie dają nam możliwość tworzenia nowoczesnych oraz inteligentnych rozwiązań.

Profesjonalizm

Fachowa obsługa i eksperci, którzy posiadają nie tylko wiedzę, ale również bogate umiejętności to wizytówka naszej firmy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i służmy naszą wiedzą i pomocą przede wszystkim w doborze urządzeń nawadniających. Zapraszamy do kontaktu.

Indywidualne podejście do klienta

W Aqua Gos każdy Klient traktowany jest przez nas indywidualnie. Chcemy poznać jego potrzeby i oczekiwania, na podstawie których dostosowujemy do nich odpowiednią ofertę związaną z nawadnianiem ogrodów. Z naszej oferty mogą skorzystać Klienci z całego kraju.

Szeroka oferta

Oferujemy produkty niezbędne do stworzenia inteligentnych systemów nawadniających, jak również zajmujemy się ich montażem oraz doradzamy w kwestiach technicznych. Zajmujemy się nawadnianiem pól i sadów oraz terenów komercyjnych i sportowych.

banner-o-firmie-aquagos