SPRZEDAŻ HURT I DETAL

SPRZEDAŻ HURT I DETAL

Systemy automatycznego nawadniania, dostępne w naszym sklepie, pochodzą od renomowanych producentów, którzy zyskali uznanie klientów nie tylko w naszym kraju, ale również za granicą. Prowadzimy sprzedaż instalacji zarówno dla klientów indywidualnych, jak również sprzedaż hurtową dla firm z wykorzystaniem do większych inwestycji. W ten sposób wspieramy przydomowe ogrody oraz zielone tereny komercyjne, którym dostarczamy rozwiązań szytych na miarę ich możliwości i potrzeb.

Z naszych produktów korzystają hurtownie i sklepy, w tym duże firmy ogrodnicze. Dzięki sprzedaży hurtowej i atrakcyjnym cenom systemów nawadniających z zachowaniem najwyższej jakości jesteśmy w stanie wesprzeć większych klientów, z którymi nawiązujemy długoletnią współpracę.

Podjęliśmy współpracę z następującymi firmami:

  • Hunter – jest to jeden z liderów na światowym rynku, zajmujący się tworzeniem systemów nawadniających. Firma koncentruje się na innowacyjnych rozwiązaniach, które stara się dostosować do potrzeb współczesnego klienta.

 

  • RainBird – na rynku systemów nawadniających jest znana już od 1933 roku. Dostarcza swoje produkty do klientów w 130 krajach, w tym również do Polski. Swój pierwszy patent za napędowy zraszacz poziomy otrzymała zaledwie po 2 latach działalności.

 

  •  Irritec – włoska marka, mająca swoje zakłady produkcyjne w Hiszpanii, Meksyku, Kalifornii i Brazylii, co pozwala jej na świadczenie swoich usług na rynku międzynarodowym.

 

  • Palaplast – w swojej ofercie ma ponad 3000 produktów przeznaczonych do tworzenia instalacji nawodnieniowych, sanitarnych i grzewczych. Największe grono klientów ma w krajach arabskich, basenu Morza Śródziemnego, Turcji i na Bałkanach.

 

  • Bermad – doświadczona firma, zatrudniająca specjalistów zajmujących się tworzeniem zaawansowanych systemów sterujących do nawadniania terenów zielonych.